Zpět na aktuality

Poděkování – návštěva P. Vladimíra Benedikta Holoty, OFM

Milí farníci, vážení čtenáři pečeckých farních stránek!

Mnozí z vás jste byli svědky velké události nejen pečecké farnosti, ale i celých Peček – návštěvy někdejšího pečeckého faráře, čestného občana Města Peček, P. Vladimíra Benedikta Holoty, OFM.
Byli jsme mile překvapeni jeho elánem, který popíral skutečný věk, jeho nasazení při bohoslužbě i při odpolední besedě na zahradě. Jsem přesvědčen, že setkání s otcem Benediktem bylo pro nás nezapomenutelným zážitkem, který si dlouho poneseme ve svém nitru. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a uskutečnění návštěvy otce Benedikta. Bylo vás mnoho a byly mnohé věci, které jste pomáhali zajišťovat. Bojím se, že bych mohl někoho zapomenout, proto nikoho nejmenuji, protože každý dobře ví, jak pomohl. Děkuji také za přání k mým narozeninám, které jsem se – neúspěšně – pokoušel skrýt před stovkou otce Benedikta.

Váš P. Josef Nerad, od září administrátor farnosti  

Římskokatolická
farnost Pečky

Římskokatolická farnost Pečky se rozprostírá na území 16 obcí v okrese Kolín a okrese Nymburk. Takto vzniklá Římskokatolická farnost Pečky má dnes celkem 11 kostelů a 2 kaple.

Stránky

Kontakt

Adresa